Cilt Analizi

cilt analizi antalyaCildinizin tipi ne olursa olsun gelişi güzel uygulamalar yerine sağlıklı bir analiz sonucunda seçilecek bilinçli bir bakımla yaşlanma süresini geciktirmek, sağlıklı, genç ve canlı görünmek mümkündür.

Auraform da ki randevunuza geldiğinizde sizi önce cilt terapistimiz karşılıyor. Cilt bakımı odasında cildiniz temizleniyor ve cildin tipi, hassasiyeti, genel durumu gibi ön bilgiler kaydediliyor.

Auraform Tarafından ciltteki PH, yağ miktarı ve cilt nemi belirleniyor. Bu ölçümler bundan sonra seçeceğiniz kremler açısından büyük önem taşıyor.

Ve en önemlisi uygulanan bakımlardan sonra, analizler tekrarlanıyor, böylece yapılan bakım ve tedavilerin ne derece isabetli olduğunu objektif kriterlere dayanarak kontrol etmek mümkün oluyor.

Son zamanlarda popüler olan cilt altını destekleyici vitaminlerin ve yeni kullanmaya başladığınız kozmetiklerin etkileri bu analizlerle detaylı olarak gösterilebiliyor.

Auraform un size sunduğu bu hizmetten faydalanmak isterseniz dilediğiniz zaman salonumuzu arayarak randevu alabilirsiniz.