Pasif Jimnastik

Faradik akım veren bir vücut bakım cihazıdır. Faradik akım kasları en etkili çalıştıran bir akım türüdür. Selülit tedavi, yağ parçalama, kasları toparlama, beden küçültme işlemleri yapar.Ortaya çıkan enerji kası hareket ettirir. Bu hareketten sonra ortaya atık maddeler (toksin) çıkar. Bu maddeler ter ve idrar yoluyla dışarı atılır.

Akım, 55 dakikada 288 mekik çektirecek şekilde sinyaller gönderir. Yağın enerjiye dönüşmesi, gevşemiş kasın sıkılaşması, toksin maddenin atımı, normal kas hareketinin 72 misli hızla gerçekleşir.Pasif Jimnastik, kişinin vücut yapısı ve yaşı göz önüne alınarak, kil, yosun ve aromatik masajla desteklenmektedir.

Bu teknik, ayrıca, hassas kasları çalıştıran interferenz akım vererek, göğüs kaslarını sıklaştırıp, göğüs dikleştirmede kullanılmaktadır.15-20 seansla, cihaz yardımı ile birlikte, yosun içerikli krem,maske,serum ve ampullerle özel masaj teknikleri ile göğüs dokusu canlanması ve dirileşmesi gerçekleşmektedir.

Göğüsleriniz deforme olmadan ayda bir kez böyle bir programa katılmanız, ileride karşılaşacağınız sorunları önleyecektir.

Tedaviden Önce Tedaviden Sonra
Pasif Jimnastik Pasif Jimnastik
Pasif Jimnastik Pasif Jimnastik
Pasif Jimnastik Pasif Jimnastik
Pasif Jimnastik Pasif Jimnastik