Anti-Aging Cilt Bakımı

CİLT BAKIMI NASIL YAPILMAKTADIR?

Uygun ürünle cildi temizlemek,

anti-aging-cilt-bakımıCilde krem yedirmek ve peeling yapan, kan dolaşımını hızlandıran, ürünün cilde nüfus etmesini sağlayan, özel lal fırçaları ile parların arasına girerek, derin temizlik yapan FRİMATÖR UYGULAMASI

Ozan ve buhar yardımı ile gözenekleri açarak iç dokuya oksijen veren, kan dolaşımını hızlandıran, hücre beslenmesini sağlayan, derinin yumuşamasını sağlayarak cildi bakıma hazırlayan, ozonun mikrop öldürücü özelliğinden dolayı cildi dezenfekte eden VAPAZON UYGULAMASI,

Yağ birikintilerini ve ölü hücreleri cam tüpleri ile emerek derinlemesine temizlenmesi ve losyonun cilde püskürtülmesini sağlayan VAKUM & SPREY UYGULAMASI

Üzerinde artı veya eksi yazan ampul serumları cilde yedirmek için kullanılan, ürünün etken maddelerini derinin en alt tabakasına kadar ulaştıran IONTEFEREZ UYGULAMASI.

Gerekirse ultrasonic peeling UYGULAMASI,

Cilt bakımı esnasında göz bakımı UYGULAMASI,

Cildin yağlanmasını önleyen, oluşmuş kırışıkları hafifletmek için kullanılan yoğun bakım LİFTİNG UYGULAMASI,

Yüksek frekans akımı ile kan dolaşımını hızlandırarak toksinlerin atılmasını, hücre yenilenmesini, kullanılan ürünün emilimini, kırışıklık tedavisi, sivilcelerin kurutulmasını göğüs bakımını ayrıca dezenfekte işlemini yapan H:FREKANS UYGULAMALARI yapılmaktadır.

EĞER GERÇEKTEN EN İYİ CİLT BAKIMINI İSTİYORSANIZ, EĞER CİLDİNİZDEKİ GELİŞMEYİ VE CANLANMAYI GÖZLERİNİZLE GÖRMEK İSTİYORSANIZ...........SİZİ DE BEKLİYORUZ.

AURAFORM GÜZELLİK SALONU – ANTİ-AGİNG

Bizim müşterilerimize önerimiz, kimliğinizde yazan doğum yıllarını önemsememeleridir. Daima, giyimleriyle, pozitif düşünce ve davranışlarıyla, yeni amaç ve alışkanlıklarla, her gün yeni bir şeyler öğrenmekle, güneşten korunarak, spor yaparak, iyi beslenerek ve bizim onlara sunduğumuz sağlık ve güzellik imkanlarından faydalanarak kendilerini çok daha genç hissedebileceklerini hatırlatmaktayız.

Günümüzde anti-aging uygulamalarla, kendimizi 10 ila 15 yaş genç görünme ve hissetmemizi sağlamaktadır.

Anti-aging uygulamalarının başında,

1-Bağışıklık sistemimizi güçlendirmek, (egzersiz, sigaranın bırakılması, limitli alkol tüketimi, sağlıklı beslenme, düzenli uyku)

2-Hormon üretiminin sağlanması, (Androjen, östrojen, melatonin, serotonin, DHEA)

3-Stresden korunmak,

4- Fazla kilolardan kurtulmak,

5-Sağlıklı beslenmek,

6-Aktif yaşam,

7-Serbest radikallerden korunma, gelmektedir.

Bizler, kişilere, yukarıdaki bilgileri aktarmanın yanında, medikal cilt bakımı, lifting, epilasyon, peeling uygulamalarız ve cildine uygun medikal temizleyici ve nemlendiriciler önererek yardımcı olmaktayız.

Şunun bilinmesi gerekiyor ki, ne sağlık ne gençlik ne yaşlanma tek başına deride başlayıp deride son bulmuyor. İşte burada ANTİ-AGİNG uygulamaları bir bütün olarak devreye giriyor. Anti-aging de sindirim sistemi, dolaşım sistemi, hormonal dengeler ve duygular birbirinden soyutlanamaz kavramlardır.

Auraform Güzellik Salonu olarak, ANTİ-AGİNG uygulamalarla müşterilerine hizmet vermeye devam etmekteyiz.Uygulamalarımızın tümü, sağlığı ve güzelliği inanılmayacak sürelerle uzatmak için uzmanlarımız tarafından başarı ile uygulanmaktadır.