MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Sevgi ERTEN

Sevgili, Saygı değer, Uzmanım; Bıyık bölgemde ki erkeksi kıllarımdan senin sayende kurtuldum. Hiç tereddüt etmeden, ağrı eşiğim çok düşük olmasına rağmen, hiç ağrısız, güle oynaya girdim. Mucize gibiydin. İlk seansımda %80 tüylerim gitti. Kendim bile inanamıyorum. Sen nasıl bir şeysin? Güler yüzlülüğün, ilgin, şefkatin, yaklaşımın inanılmaz güzel. Sen benim tek adresimsin. Benim gibi insanlarında son adresisin. İşinde çok uzmansın. Sen harika bir şeysin. İyiki seni tanıdım. Cildimle, kendi cildin gibi sevdin, kendi cildin gibi ilgilendin. Ne mutlu sana. Hayatımda işini senin kadar iyi yapan birisine denk gelmedim. Sen çok özel bir kadınsın. İşini çok titizlikle yapıyorsun. Türkiye de değil, dünyada teksin sen. O nasıl nokta atışı öyle, elinden tüyün kurtulması mümkün değil. Sen bu işin nişancısısın. Bu iş senin elinde güzel. Sen taçlandırıyorsun bu işi. İyi ki varsın. Sen kadınlığın temsilisin. Sen HAYATIMDA, Sen 33 yaşımda aşık olduğum tek KADINSIN. Seni ve mesleğini seviyorum.

28/ 06/ 2021

Sevgi ERTEN

Estetik ve Plastik Cerrahi Asistanı

Aslıhan GÖKÇEN 23/ 05/ 2015

Şeyda Hanım'ın profesyonel ellerine bırakın kendinizi, yanına gittiğinizde, kalbinizdeki tüm şüphelerden, aklınızdaki tüm sorulardan kurtulacaksınız. iyi ki gitmişim dediğim, kendimi Şanslı hissettiğim ender yerlerden Şeyda Hanım ın ne sohbetine ne de paylaşmaktan çekinmediği engin bilgilerine doyamayacaksınız. ihtiyaç duyduğum tüm problemlerimi gözü kapalı emanet edebildiğim biri var şükürdeyim. Kalben her daim iyi Olmasına niyet ediyorum ve onu çok seviyorum...

Aslıhan GÖKÇEN 23/ 05/ 2015


Merve CANDAR 09,07,2014

Merve CANDAR 09/07/2014

son 1yildir catlak sorunum icin yaptigim arastirmalar sonucunda tanidim seyda hanimi. bircok yere gidip karboksiterapi hakkinda konusmus fakat cesaret edememis, emin olamamistim.Seyda hanimin aciklamalari sayesinde kullandigim onca kremlerden sonra son care olarak 20seans karboksiterapiye basladim. 10.seanstan sonra gormeye basladigim etkiler 20. seansin sonunda daha da artti. simdi cok memnunum. Ne krem ne de baska birsey eger catlaklariniz benimkiler gibi beyazlamis ve yillanmis ise tek caresi karboksiterapi ama auraform da:-)

Merve CANDAR 09,07,2014