İğneli Elektiriksel Epilasyon

Elektiriksel Epilasyonun Özellikleri:

 1. Elektiriksel epilasyonda amaç, istenmeyen bölgede kılın yeniden oluşmasını durdurmak yani kılı köküyle birlikte yok etmektir.KESİN ÇÖZÜMDÜR.
 2. Kişinin ağrı eşiğine göre akım ayarlanır.
 3. Uzmanımız işini en profesyonel şekilde yaptığı için , acı minimum seviyede hatta bazı kişilerde ve bazı bölgelerde acı hissedilmemektedir.
 4. Elektiriksel epilasyonu Auraform daki uzmanımız gibi kişiler yaptığı takdirde hiç bir yan etkisi yoktur.
 5. İğneli epilasyonda her renk, her tür tüy yok edilir. Vücudumuzun her bölgesine uygulanabilir.KESİN ÇÖZÜMDÜR.
 6. İğneli epilasyon her mevsim uygulanabilir.
 7. Web sayfamızda üstte yer alan ""Müşteri Görüşleri"" butonunu tıklarsanız, müşterilerimizin kendi el yazıları ile yazdığı , uzmanımızın yaptığı epilasyon ile ilgili düşüncelerini okuyabilirsiniz.

8- Flaş sistem, iğneli bölüm, acısız, izsiz epilasyon işlemini gerçekleştirir.1.9 MHz'lik sinyalleri 1/100 sn.'ye varan aralıklarla kıl köküne iletir. Bu sistem acıyı 1/50 oranında hissetmenizi sağlar. Kabuk ve iz olmaz. Flaş sistem epilasyon, insan beyni acıyı algılamadan yakma işlemini gerçekleştirir. 1-2-3 beat vuruş ayarıyla kılın sertliğine göre ayar yapılabilir. Epilasyondan 30-45 dakika önce sürülen uyuşturucu krem duyarlılığı hafifletir.Hiçbir yan etkisi yoktur. Epilasyon uzmanımız tarafından uygulanmaktadır.

Elktiriksel Epilasyonun Amacı:

Elektiriksel epilasyonda amaç, istenmeyen bölgede kılın yeniden oluşmasını durdurmak yani kılı köküyle birlikte yok etmektir. Geçici yöntemler kişiler tarafından kolayca uygulanabilse de elektiriksel epilasyon, bilgi, deneyim ve teknik donanım gerektirir.

Elektiriksel epilasyon basit bir işlem olarak görülse de, epilasyon yapan uzmanın ,tüylerin karakterini, anatomisini ve fizyolojisini ayrıca kullandığı tekniği çok iyi bilmesi ve müşteriye de açıklaması gerekir.

Elektiriksel epilasyon yaptırmak isteyen bir kişi salonumuza başvurduğu zaman, kendisine bir dosya açılır. Sağlık durumu ve bünyesinin özellikleri ayrıntılı olarak belirlenir. Kıllanma nedenleri araştırılır. Kıllar hakkında bilgiler kendisine aktarılır. Bazı özel durumlarda epilasyon yapılmaz veya ertelenir. Hormonal bir sorun varsa, epilasyondan önce hastalığın tedavi edilmesi gerektiği ifade edilir. Ayrıca salonumuzda her epilasyon müşterisine ayrı ve steril iğneler kullanılmaktadır. Ve kişinin ağrı duyarlılığına göre cihazımız ayarlanabilmektedir. Gerekirse anastezik krem uygulanmaktadır.

İğneli Epilasyon Yapılmaması Gereken Özel Durumlar:

 • Kalbinde pil olan kişilere epilasyon yapılmaz.
 • Göz kapağına epilasyon uygulanmaz.
 • Bağışıklık sisteminde sorun olan kişilere,
 • Ağır şeker hastası olan kişilere epilasyon yapılmaz.
 • Siğil ve benlerde ki kıllar epilasyon ile alınmaz.
 • Ateşli bir hastalık geçiriyorsa epilasyon ertelenir.
 • Aktif akneli bölgelere epilasyon uygulanmaz.
 • Dudakta uçuk olduğunda bıyık epilasyonu yapılmaz.

Yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın. Geçici epilasyon yöntemleri ile kıllarınızdan kurtulmak mümkün olmadığına göre ve kıllarınızın büyük bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, salonumuzda sorunsuz ve kesin sonuç alabileceğiniz, Elektiriksel epilasyon uygulamasından yararlanabilirsiniz.

086 IMG_20181018_050538_66220210605_135742 20210604_002706

IMG_20181018_045709_600