MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

BEDRİYE HANIM 24/ 05/ 2019

f28c2ad8-39bd-4515-9efe-0b789bf910e7 Yüz bölgesinde ki istenmeyen tüylerime çözüm ararken Şeyda abla” yı buldum. Yurt dışına çıkış öncesi sadece bir seans için gelebildim. İşlemden sonra tüylerde ciddi oranda azalma, çıkış süresinde yavaşlama ve incelma meydana geldi. Aldığım sonuç beni gerçekten çok memnun etti. İkinci seans için tam 7 ay sonra Yunanistan” dan geldim. Eğer Türkiye de olsaydım ve seanslara düzenli devam edebilseydim eminim ki şu anda tamamen kurtulmuş olacaktım. Düzenli devam edemeyecek olsam da sırf bunun için Şeyda Abla ya devam edeceğim kesin. Eğer aklınızda soru işareti varsa Şeyda ablayı en azından ziyaret edip, işini ne büyük bir özen ve titizlikle yaptığını görmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Ben yapılan uygulamadan çok memnun kaldım. Hatta beni bu dertten (uzun vadede olsa)kurtardığı için Şeyda ablaya minnettarım.

Bedriye HANIM 24,05,2019


EMİR TUFAN 16/ 03/ 2019

Muhammet16 Mart da , Şeyda Hanım a daha önce iğneli epilasyona giderken, pahalı diye düşünürken ( başka yerleri bilmediğim için) iğnemi istedim. Mevlana caddesinde iğneli epilasyon yapan bir güzellik salonuna gittim. Dakikası 2 lira dediler. 7 dakikada 22 kıl yaktıklarını söylediler. Şu an ağrıdan duramıyorum. Şeyda Hanım binlerce kıl yakmasına rağmen hem işlem esnasında hem işlem sonrası bu acıları asla hissetmedim. Ayrıca 7 dakikada 22 kıl yakmaları çok az. Şunu anladım ki Şeyda Hanımın hızına kimse yetişemez. Yani Şeyda Hanım diğer iğneli epilasyon yapan yerlerden 30 kat daha ucuza çalışıyor. Fiyatı pahalı gibi görünsede……Teşekkürler.

Emir TUFAN 16 /03 /2019


DR.GÜLENAY HANIM 06/03/2019

001

Tüylenme şikayeti ile gittiğim lazer tedavisinde, ilk iki seanstan sonra tüylerim arttı. Daha sonra ki seanslarda ise yalnızca (sir ağda ile kıyasladığımda) iki ay rahat ettim. 10 seansım bitmesine rağmen tüylerim bitmedi. Kalıcı bir tedavi olduğunu düşünmüyorum. Yıllar sonunda Şeyda Abla ile tanıştım ve şu an gerçek epilasyonun ne demek olduğunu öğrendim.

06,03,2019 Dr. Gülenay Hanım


Sevim HANIM 16,01,2019

001 - Kopya (2)

Bengisu ÖZMEN 04,01,2019

001Auraform Ailesi"ne

1 Aralıkta iğneli epilasyona başladım. Çene bölgesi için. Tam 1 ayda kalın siyah tüylerim incelenerek azaldı. Bu 1 ay içinde başka merkeze gitmek zorunda kaldım bir kez. Ucuzdu ama buradan daha çok ücret ödedim. Neden böyle biliyor musunuz?

Çünkü kimse Şeyda Hanım kadar hızlı yapamıyor. Burası hem temiz, samimi ve sıcak bir ortam. Ben öğrenci olarak Auraform "u öneriyorum. Herkesin aklında sorular olabiliyor. Ama bu soruların karşılığı Şeyda Hanımda...

""Ucuz mal alacak kadar zengin değilim.""sözü bu kadar yakışır bu yazıma. Öğrenciliğim bittiği zaman daha da müdavimi olacağım Auraform"un:))

04,01,2019 Bengisu Özmen


Fatma ÇAVLI 08,12,2018

001Ben Fatma ÇAVLI. 21 yaşındayım ve öğrenciyim. Türk üz. Fiyat bizim için önce gelir. Sadece şunu söylemek isterim. Cilt bakımı yaptırdım ve şu an ki hislerim tarif edilemez. Öğrenci olduğum için, pahalı diyerek sıkılarak uzandığım yerden kalkmak istemedim. Şeyda Hanımın hayatımdaki yeri , sihirli eller olarak kalacak. O sihirli ellerle cildinizi öyle güzel temizleyip, sizi o kadar rahatlatacak ki zaman dursun isteyeceksiniz. Bunlar sadece hissettiklerim. Mantığımla düşündüğümde ise kullandığı ürünler ve cildinize sağladığı özel muamele zaten sizi tekrar sürükleyecektir buralara. En azından ben hep buralarda olacağım. Buna eminim. Denenmesi hatta keşfedilmesi gereken bir yer olması gerektiğini düşünüyorum. Tekrar ve tekrar Şeyda Hanım"a teşekkür ederim. Uygun fiyat diye gittiğim yerlere üzülüyorum. İyi ki varsınız.

Not: Bu bakım gece taksiye çıkartır:)) Sevgilerle 08,12,2018 Fatma ÇAVLI

Gülçin HANIM 02,11,2018

001Arkadaşımın tavsiyesiyle geldiğim bu güzel yerde,

bu sevimli ve güler yüzlü insanları tanıdığım için

çok mutluyum.Çok memnun kaldım.

Her şeyi ile sıcak ve sevgi dolu insanlar, size çok teşekkürler.

GÜLÇİN 02, 11, 2018


Irmak Hanim 07,09,2018

002

Sevgili AURAFORM ailesi:)

Günlerden bir gün çene bölgemde ki kılları gördüğüm an ağlamıştım ve internet üzerinden Şeyda Hanımı buldum. İlk günden beri güler yüzlü, ilgili davranan Şeyda Hanım la kılların sonunu getirdik:)

Çok temiz , sorunsuz, aşırı pozitif bir süreç geçirdim. Her şey için başta size ve Aynur ablacığıma teşekkür ederim. İyi ki tanımışım.....

Irmak 07, 09, 2018


Selma AVŞAR 25,04,2018

semra avşarCanım Şeyda ablacığım, yanına gelirken çok tereddüt etmiştim. Ama bu kadar güzel sonuç alacağımı bilseydim daha önce sana gelirdim. Yine de zararın neresinden dönülse iyidir. Artık emin ellerdeyim. Cildim de, ben de sana emanetiz. İyi ki varsın. Seni çok seviyorum. Çok teşekkür ederim. Kendime olan özgüvenim yeniden geldi. Her şey için çok teşekkür ederim. Eline, emeğine sağlık. Bugün benim yüzümün güldüğü gibi bir ömür yüzün gülsün.

Semra AVŞAR

25,04,2018


Dr. Neslihan Hanım 28,03,2018

Dr. Neslihan Hn

Şeyda Abla "ya,

Birkaç seans lazer epilasyon macerasından sonra internet yoluyla Şeyda Abla ya ulaştım. İğneli epilasyon ile ilgili genel korku iz kalması ve acılı olması yönündeydi. İki sonucu da hiç yaşamadan sabırla seanslarıma devam ettim. %99 a yakın yanıt aldım ki lazer epilasyon tüy sorununu azaltmak yerine artırmıştı. Bütün seanslar boyunca hem güzel vakit geçirip hem de merak ettiklerimi sorabildim. Doktor olarak iğneli epilasyonu ve Şeyda Abla yı herkese tavsiye ediyorum. Tek yapmanız gereken Şeyda Abla ya güvenmeniz ve sabırlı olmanız. Herkese pamuk gibi cilt diliyorum , Teşekkürler. 23,08,2018

Dr. Neslihan

Selin DEMİR 18,10,2017

Rabia Sevgili Şeyda Ablacım;

Öncelikle sonradan meydana gelen tüylerimin nerden nasıl geldiklerini hiç bilmiyorum.Neyse geldi başa, çözüm aramak lazımdı ve araştırmaya başladım. İnternette çene tüylerinden kısa sürede nasıl kurtulunur ve kalıcı olarak nasıl çözüm sağlanır diye araştırmalar yaparken Auraform Güzellik Merkezi sitesine girdim. Orada ki insanların epilasyon tecrübelerini okuyarak, merkeze gitmeye karar verdim. Gittim ve iyi ki de gitmişim. İLK SEANSTAN SONRA kalıcı olarak tüylerimden kurtuldum. Ve şu an çok mutluyum. Kıl, tüy derdinden kurtuldum.

Herkese tavsiye ederim. Buraya bir kere gelin pişman olmazsınız.Hepinize teşekkür ederim.

18, 10, 2017

Selin DEMİR


Zeynep ŞAHİN 05,04,2017


ZeynepSevgili Şeyda Hanım,

Seni bana senin bir meslektaşın tavsiye etti. Senin işinde ne kadar başarılı olduğunu anlattı. Öncelikle seni bana tavsiye eden meslektaşın olan Ece Hanıma çok teşekkür ederim. Açıkçası size gelirken aklımda binlerce acabalar vardı. Çünkü bir çok yerde iğneli epilasyon yaptıran arkadaşlarım, iz kaldığını, cilde hasar verdiklerini söylediler ve bir çoğuna da şahit olmuştum. Tabii sizi tanıyana dek. Sizinle ilk telefonda konuştuk, o kadar sıcak bir ses tonu, o kadar kendinizden emin konuştunuz ki sizi tanımak istedim. Sonra randevu aldım. Beni kapıda asistanınız karşıladı. Güler yüzlü, sevecek, sıcacık birisiydi. Ardından sizinle tanıştık. Ortam sıcak, siz şahane şahane açıklamalarınızla, kendinizden emin cümlelerinizle, beni ve eşimi kendinize hayran bıraktınız. Güven ise tavan yaptı bizde. Neyse iğneli epilasyona karar verdik. Bu süreç içerisinde siz bana, ofis demeyelim, iş yeri demeyelim, sıcacık yuva, içine girdiğin zaman bir ev, bir aile. Siz de benimle aile bireyi gibi ilgilendiniz. Şimdi ise yüzümdeki korkunç bir erkeği andıran o kıllardan beni tamamen kurtardınız. Ben hiç bir zaman lazer epilasyon yaptırmadım. Bu yüzden de kısa sürede mükemmel sonuç aldık. Tüyleri kökünden çözdük. Şimdi size, olan iğneli epilasyonla birlikte o melek kalbinden, sıcacık yüreğinden bana da kocaman yer açtığın için çok teşekkür ederim. ALLAH sizin gibi işinde profesyonel, işini ciddi yapan ve başarılı sonuç çıkartan, benim için dünya da tek eşi benzeri olmayan bir Şeyda Hanımsınız. İyi ki varsınız. İyi ki tanımışım. Melek kalpli kadın.

Zeynep ŞAHİN 05/ 04/ 2017


SADİYE SAKİN 13/06/2009

sadiye1

Mükemmel bir güzellik merkezi . Auraform, Şeyda Hanım ve çalışanları, çok yetenekli ve profesyonel kişiler. Kendim çok ama çok memnunum. Her yıl Türkiye ‘ye AURAFORM için geliyorum.
Herkese tavsiye ediyorum. Çünkü kelimelerle tarif edilemez. Denemelisiniz, yaşamalısınız. Kesinlikle çok memnun kalacaksınız.
Düşünmeyin ve deneyin.

Sevgiler. NORVEÇ. just do it.
13/06/2009 SADİYE SAKİN

Pelin HANIM 08/ 10/ 2016

001

Sevgili Şeyda ablacığım,

Senin o sihirli ellerin ve tatlı sohbetin, içtenliğin, sevecenliğin için, taaa Uzak Doğudan (Erzurum" dan) gelinir mi? :)) Gelinir işte.....

Yaklaşı 6 aydır, başka bir sözüm ona iğneli epilasyon merkezinde yapılan işlem sonrası hiç bir şekilde azalmayan tüylerimi TEK SEANS da bile bitiren mucize ellere sahipsin!....Sana ne kadar teşekkür etsem az kalır. Biz kızların en büyük baş belalarından biri olan "kıllı olmak" sendromunun tek çözümü sensin:))

Bu kadar kısa sürede mükemmel sonuç için, tatlı dilin, samimiyetin için çok teşekkür ederim.

İyi ki varsın! kıllar korksun senden:))

Seni seviyorum.

08,10,2016 Pelin (ERZURUM)

Canan AVGÖREN 19,09,2016

001

Sevgili Şeyda Ablacığım,

Senin için Sivas"tan tam 13 saatlik yolu göze alıp geliyorum.Güler yüzün , tatlı dilin ,samimiyetin ,içtenliğin, işinde profesyonel oluşun beni benden alıyor. Sivas"ta bir özel hastanede iğneli epilasyona başladım. Tam sekiz ay gittim.Acısı parası hepsini at bir kenara bir tüy azalmaz mı ? azalmadı. Ta ki Antalya"ya oğlumu ziyarete geldiğimde internette bir epilasyon merkezi aradım ve seni buldum. Çünkü Antalya "ya geldiğimde tüyler çıkmış ve bunu bir kez de olsa burada yaptırmam gerekiyordu.Devamı Sivas"ta olacaktı ki senden sonra Sivas"ı bir daha düşünemedim.Seni çok seviyorum Sana sürekli dua ediyorum. Allah"ım seni sevdiklerinden ayırmasın.Sana uzun ömürler versin. Seni başımızdan eksik etmesin. Aldığın her kuruş ananın ak sütü gibi helal olsun. Beni sorunlarımdan derdimden kurtardığın için çok teşekkür ediyorum.Seni çok seviyorum.Benim en kıymetlimsin.

Aynı zamanda lekelerim de gitti çok mutluyummmmm.

Aynur ablam canımın içi senin de hakkını yiyemem o güzel kahven için çok teşekkür ederim. Güler yüzlü tatlı dilli muhteşem insan seni çok seviyorum.

19, 09, 2016 Canan AVGÖREN


Dr.Oğuzhan 01/ 08/ 2016

Şeyda 001ablacım, yanına kaş aldırmaya geldim. Bir daha da bırakamadım burayı. Çok az kaldı artık ama bitmesine de seviniyorum bir yandan yoksa seni nasıl görürdüm. Benim içinproblem olan bir noktayı insanların beğendiği, benim beğendiğim şekle getirdiğinden, ne kadar teşekkür etsem az. İşinde çok profesyonal olmanın yanında pozitifliğind de insanı buraya çekiyor. Seninle randevum olan günler, gerçekten güne çok iyi başlıyorum. İnsana enerji katıyorsun.

Erkek halimle buraya geliyorum. Bir de KIZ OLSAM HİÇ BURADAN ÇIKMAZDIM galiba:)) Artık sen benim sadece doktorum değil annem gibisin de. Ben de senin oğlun gibi olabildiğim için çok mutluyum. İyi ki varsın Şeyda abla, iy ki tanımışım seni.

Bir de gelecek sefer, inceltelim birazdaha kaşlarımı, sen "yeter" desende:)) Dr.Oğuzhan 01/ 08/ 2016


Tuğba AKIN 14,12,2015

001.jpgŞeyda ablacım, iyi ki seninle tanıştım. Tanışmama vesile olan nişanlıma her zaman teşekkür ediyorum. Çok kısa zamanda çene altımda çıkan tüylerden kurtardın beni.. Gerçekten bu kadar kısa sürede olacağını düşünmüyordum. Sadece sana gelmek için 7 saatlik uzun yolculuğu çekiyordum. İlk görüştüğümüzde verdiğin güven buna sebep oldu. Senin sevimli yüzün, hoş sonbetin bazen daha ön planda oluyordu benim için. Epilasyona gelirken gerçekten sevinerek geliyordum. Çok çok teşekkür ederim. Herşey için. Çok çok öpüyorum. Muck, muck…. Sevgilerle……

Tuğba AKIN

14,12,2015 Pazartesi


Fatmagül EKMEKÇİ 30,10,2015

Fatmagül EkmekçiŞeyda Ablam, Kurtarıcım
Yıl 2012 aynaya baktığımda yüzümde erkek kılları. İnsanlar yüzüme baksın istemiyordum. İğrenç bir duygu. Buraya geldim. Açık açık konuştuk. Tedavi süreci başladıve uzun yıllar sürecek abla kardeş ilişkiside :). Yıl 2015 yüzüm ve göğüs bölgem tertemiz. Aynada mutluyum. Şu an hayatımın şokunu yaşıyorum. Hiç kimse Şeyda Kendir gibi profeyonel değil. Ona param yok şu kadara yapalım diyebilirsiniz. Ve en önemlisi tedavi sürecinde sizi sürekli takip eder. Unutmaz ve önerileri ile yönlendirir. İğneli epilasyona yıllar sonra ve Şeyda Abla sayesinde karar verdim. Ve gördüm ki kimse burası kadar profesyonel değil. Örneğin iğneleriniz steril cam şişelerde saklanır. Poşetlerde değil.
Benden size tek bir öneri; derdinizi söyletin ve kendinizi Şeyda Kendir'e bırakın!
(Birde yardımcısı çok güzel kahve yapar.)

Fatmagül Ekmekçi
30.10.2015
fatmagulekmekci@hotmail.com

Aslıhan GÖKÇEN 23/ 05/ 2015

Şeyda Hanım'ın profesyonel ellerine bırakın kendinizi, yanına gittiğinizde, kalbinizdeki tüm şüphelerden, aklınızdaki tüm sorulardan kurtulacaksınız. iyi ki gitmişim dediğim, kendimi Şanslı hissettiğim ender yerlerden Şeyda Hanım ın ne sohbetine ne de paylaşmaktan çekinmediği engin bilgilerine doyamayacaksınız. ihtiyaç duyduğum tüm problemlerimi gözü kapalı emanet edebildiğim biri var şükürdeyim. Kalben her daim iyi Olmasına niyet ediyorum ve onu çok seviyorum...

Aslıhan GÖKÇEN 23/ 05/ 2015


Selma DEMİREL 18/11/2014

001

7 ay once tırnak batık tedavisi için geldim. 7 aylık bakım ve tedaviden sonra mutlu ve acısız ayrılıyorum. Daha once tırnaklarımdan tiksinir, başkalarının tırnaklarına imrenirken 7 ay sonra tırnaklarımla barıştım ve artık onları seviyorum. Daha once tırnaklarımın görüntüsü kötü olduğu için yaz aylarında açık ayakkabı giyemezdim. Bu yaz bakımlı, ojeli ayak ve tırnaklarımla istediğim ayakkabıları giyeceğim ve başkalarının tırnaklarına imrenmeyeceğim. Şeyda Hanımın sayesinde tırnaklarıma haksızlık yaptığımı, önemsemediğimi anladım. Şeyda Hanımın “”eline, emeğine, güler yüzüne sağlık.”””Her şey için TEŞEKKÜR EDERİM ŞEYDA HANIM.:))..AYNUR HANIMA DA GÜZEL ELLERİYLE İKRAM ETTİĞİ ÇAYLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER.:)) Sizi tanıdığım için çok mutlu oldum…..

18, 11, 2014

Selma DEMİREL

Sibel YILMAZ 15/08/2014

001.jpg Sevgili Şeyda Hanım,

Siz bir doktordan öte, bir sırdaş, bir arkadaş, bir therapist, kısaca can”sınız:)

Sizi çok ama çok seviyorum. 2,5 ay once tanıştık sizinleama bu süreç içinde bana kattıklarınızı ifade etmeye kelimeler yetmez. Herşeyden once psikolojik anlamda beni inanılmaz rahatlattınız ama aynı zamanda ZAYIFLATTINIZ!!!!

Benim gibi iradesiz bir insanın bile irade sahibi olmasını sağladınız. Konuşma dilimden tutunda, görüntüme kadar beni baştan aşağıya yenilediniz.

Seanslarım bitmiş olabilir ama yine görüşeceğiz. Yine geleceğim ve kahve içeceğiz karşılıklı:))

Sporsuz sayenizde 12,5 kilo verdim. Ve vermeye devam edeceğim. Herkese koca adamı (G5),KARBOXİTERAPY ve PASİF JİMNASTİĞİ tavsiye ediyorum.

Aynur Hn. Ve size sonsuz teşekkürler.

Sizi ÇOK SEVİYORUM.

SİBEL YILMAZ 15.08.2104

HAZAL ŞAN 29/03/2011

HAZAL ŞAN 29.03.2011 Uzun zamandır çenemdeki kıllardan rahatsızdım. Her sabah cımbızla almaktan bıkmıştım.Kurtulmaya karar verdim. Ve araştırdım, lazere gitmeye başladım.6 ay gitmeme rağmen hiçbir faydasını görmedim. Çevremde iğneli epilasyonla kıllardan kurtulanları duyunca lazeri bıraktım. Antalya’da iğneli epilasyon yaptırabileceğim bir yer araştırdım. İntenetten Auraform Güzellik Merkezini buldum ve Şeyda Hanım ile tanıştım. Birkaç seanstan sonra kılların zayıfladığını ve azaldığını gördüm.

Şimdi ise neredeyse kalmadı gibi.

29/ 03 /2011 HAZAL ŞAN

Fatma PERNEK TİRYAKİ 20/09/2014

1

Sevgili Şeyda Hanımcığım,

Kalıcı makyaj yaptırmaya karar verdiğim zaman bir sürü araştırma yaptım ve internette ki sitenizde size buldum.İyiki de bulmuşum. Gerçekten yapmış olduğunuz kaşlarımın kimse kalıcı makyaj olduğunu anlayamadı. O kadar güzel ve doğal oldular ki gerçekten artık “ben varım”diyebildim..Eskiden içleri boşalmış, dökük kaşlarla dolaştığımgünlerime şimdi çok üzülüyorum.Allah tan istediğimböyle sıkıntıları olan ve kendilerinin kötü göründüğünü düşünen tüm bayanların size bulması. İyi ki ben bulmuşum, böyle sıcak, sevecen ve aile ortamı gibi olan Auraform u ve size……Bu arada Şeyda Hanım ın elinde on marifet, istenmeyen tüylerimden de kurtardı beni…Size çok teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum.

20,09,2014

Fatma PERNEK TİRYAKİ

Merve CANDAR 09,07,2014

Merve CANDAR 09/07/2014

son 1yildir catlak sorunum icin yaptigim arastirmalar sonucunda tanidim seyda hanimi. bircok yere gidip karboksiterapi hakkinda konusmus fakat cesaret edememis, emin olamamistim.Seyda hanimin aciklamalari sayesinde kullandigim onca kremlerden sonra son care olarak 20seans karboksiterapiye basladim. 10.seanstan sonra gormeye basladigim etkiler 20. seansin sonunda daha da artti. simdi cok memnunum. Ne krem ne de baska birsey eger catlaklariniz benimkiler gibi beyazlamis ve yillanmis ise tek caresi karboksiterapi ama auraform da:-)

Merve CANDAR 09,07,2014


Vahide DİLMAÇ 07/03/2014

Vahide hn Sevgili Şeyda Hanım,

Bir (1) yıldır iğneli epilasyona geliyorum. Son 6 aydır kalan 1-2 tüy için geliyorum. Tüylerim bittiği için de çok üzülüyorum. Aslında üzülmemem gerekiyor değil mi? Tüylerim bitince seni eskisi kadar sık göremem diye cook üzülüyorum. Çünkü burası güzellik merkezi olmasının yanısıra benim için bir “aile merkezi” bir “dostluk merkezi” bir “terapi merkezi”…Yardımcının sıcak gülümsemesi ile karşılandığım, senin sıcacık dostluğun ile kucaklandığım, dosdoğru”iş ahlakın” ile işlem gördüğüm özel bir merkez..

Hatta buraya nöbetten çıkıp geldiğim için “aç mısın?”sorusu ile kendimi evinde hissettiğim bir merkez…Allah seni başımızdan eksik etmesin. Şimdi artık tüylerim için Allah a şükrediyorum.Tüylerim olmasaydı, seni tanıyamayacaktım. Sen ahilik teşkilatının felsefesini günümüze yansıtan, yaptığı işi “once Hak ka sonra halka beğendirme” düşüncesinde olup kul hakkına bu kadar özen gösteren nadir insanlardansın.Hala bu kadar “güvenilebilir” insan olduğunu bana gösterdiğin için, kaybolan insanlığın sende yeniden canlanışını ve umutsuz olmamam gerektiğini öğrettiğin için sonsuz teşekkürler…

Vahide DİLMAÇ 07/03/2014

Hande TOPRAK 03/03/2014

H.Toprak

Uğruna Sivas”lardan gelinen elleri sihirli meleğim….

Şeyda ablacığım…….Seni bulmak kolay olmadı. Gerek dergilerden, gerekse internettenbir dizi araştırmalar yaptıktan sonra ancak ulaşabildim sana. Kaygılarım vardı once. O sıcacık gülümsemen ve ılımlı karşılamanla kucakladın beni. Yapacağın işlemleri anlattın ve kaygılarımı giderdin. Sonra büyük bir sabır ve kendine özgü profesyonelliğinle o sihirli dokunuşlarını gerçekleştirdin. (Kaşlarıma ve gözlerine kalıcı makyaj yaptın.) Kaşlarım dökülmüştü ve sayende yeniden güzel ve goğal bir görünüme kavuştum. Ayrıca ben hemşireyim. İnan bana her sabah işime giderken sana dualar ediyorum. Bu benim hayatımı daha yaşanabilir, zevkli ve pratik kıldı. Sayende kendime olan özgüvenim arttı. Ve en önemlisi öyle başarılısınız ki, kimse kaşlarımda ve gözlerimde kalıcı makyaj olduğunu anlamıyor. Çokk doğalll…

Senin gibi…….Seni çok seviyorum..Sen TEKSİN!

BİRTANESİN! Sevgiler……

M. Hande TOPRAK 03/ 03/ 2014

Özge GEZDİRİCİ 10/07/2013

özge hanım

İnternette uzun araştırmalar sonucu iğneli epilasyona başladım. Fakat ilk gittiğim yer yüzümde lekelere sebep oldu ve iki gün evden dışarıya adım atamadım. Ama en sonunda Auraform”u buldum. İyi ki bulmuşum. Sadece 2 seans giğttim ve sonuç mükemmel. Ne acı var, ne kızarıklık, ne de kabuk. Eve gittiğim gün annem, iğneli epilasyona gittiğimi bile fark etmedi. Üstelik Şeyda Hanım”ın eli inanılmaz hızlı. İnanın bu kadar büyük beklentilerle gelmemiştim. Bu kadarını beklemiyordum. İki sene boyunca lazerden rezil olan yüzümü, üstüne de kötü ellerde yapılan bir iğneli epilasyondan sonra Auraform, aynaya tekrardan gülerek bakmamı sağladı. Herkesin bir kere buraya gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü zaten bir kere geldiniz mi, farkı görecekve başka yere gidemeyeceksiniz.

Teşekkürler Auraform.

Özge GEZDİRİCİ 10/07/2013

Fatoş TÜFENK 08/01/2013

IMGBen internet de iyi bir yer ararken Şeyda Kendir Hanımefendi ile karşılaştım. Aradığım tek şey işinin uzmanıydı ve ,Şeyda Kendir işinin bir numarasıydı. Burda aradığınız her şey olduğu gibi ekstra psikoloğunuz da oluyor kendisi. Eşi bulunmaz bir doktor, insan, iyi ki var yoksa biz kimin ellerinde kimbilir neler olurdu? Güzelliğimiz için burası birinci adres. Canım Şeyda Hanım”cığım iyi ki telefonda ki ses beni çağırdı. Sıcacıktı ve güven Verdi.

Her şey için teşekkürler, iyi ki varsınız. Saygılar.

Fatoş TÜFENK 08/01/2013


Ayşe BURCU 18/08/2012

Ayşe BurcuSevgili Şeyda Hanım sizinle 1 sene tesadüfle tanıştım.. İyiki de tanışmışım. Cilt bakımınız dehşet verici bir olay. Kendim Almanya”da yaşadığım için Almanya”daki cilt bakımlarını da biliyorum. Yalnız şunu söylemek gerek, sizin cilt bakım çok detaylı, şahıslara özel artı kullanmış olduğunuz ürünler ve makineler (cihazlar) , olaylar daha fark katıyor. İyiki varsınız ve iyiki cildimi sizing ellerinize bıraktım.

İşlerinizde ve hayatınızda devamlı başarıları temin ederim.

Ayşe BURCU 18/08/2012Münevver DEMİRTAŞ 17/08/2012

MünevverAuraform”la tanışmam internette başladı.İlk gelirken tedirgindim ama buraya gelmemle beraber tedirginliğimin yerini mutluluk aldı. İstanbul”dan gelmeme rağmen burada ki cilt bakımı dünyaya bedel oldu.Şeyda Hanım”ın İstanbul”a gelmesini istiyorum. Cilt bakımından sonra kendimi çok iyi hissediyorum. Şeyda Hanım iyiki var. İşini kaliteli yapan insanlar iyiki var. Şeyda Hanım”da onlardan biri.

Teşekkürler Auraform

Münevver 17/08/2012


Cansu ZENGİN 30/07/2012

IMG - Kopya

Sevgili Şeyda Hanım sayesinde 22 yaşıma kadar kendime dert ettiğim, psikolojimin bozulmasına sebep olan başımın belası kıllarımdan kurtuldum. Bugün sadece bir kaç tane tüy için geldim ve sonunda onlarda bitti, gerçekten çok mutluyum. Bundan 2 sene once büyük bir umutla büyük vaatlerle lazere başladım ve tam 12 seans gittim. Bitmesi bir yana her seansda jiletlettirdikleri için daha köklü ve koyu kıllara sahip oldum ve iyice psikolojim bozuldu. Ama Allah tan o zamanla Şeyda Hanım ile tanıştım ve seanslarımıza başladık. Benim 12 seans gidip hiç bir sonuç alamadığım tüy problemime Şeyda Hanım 3 ay içinde kesin çözüm sağladı. 3 ay içinde birçok bölgemde bütün tüylerimden kurtulmuştum. İlk başlarda korkuyla başladığım iğneli epilasyon işlemim sonucunda artık yazları ve kışları yani her zaman çok rahat etmekteyim. İyi ki Şeyda Hanım ile tanışmışım diyorum ve her gün şükrediyorum ki ben bu işlemi Ankara da bile muayenehanede yaptırmış olmama rağmen hiç bir sonuç alamamıştım ve her işlem sonrasında masadan izlerle kabuklarla kalkmıştım. Ama Şeyda Hanım sayesinde iğne yerlerinde iz kalmasını bırakın işlemden sonra herhangi bir kızarıklıkla bile karşılaşmadım.Tabii Şeyda Hanım ın becerikli ellerinin yanında gülen yüzü hoş sohbetide yadsınamaz derecede. Ben ve annem hatta bütün ailem Şeyda Hanım ve Aynur Hanım ın gülen yüzünün, hoş sohbetinin müdavimi olduk.İşlemimiz bitmiş olsa dahiher zaman sürecek bir dostluğa imza attık. Şeyda hanım ve Aynur Hanım a herşey için çok teşekkür ediyorum…İyi ki varsınız …İyi ki sizi tanımışız.

Cansu ZENGİN 30/07/2012

Göksun DEMİREL 05/07/2012

IMGiş için geldiğim Antalya da şans eseri internetten bulduğum Auraform, benim için Antalya nın en güzel köşelerinden biri,zevkli bir kaçamak. Şeyda Hanım ın özeni, Aynur Hanın ın güleryüzü , buraya tekrar gelmemizin nedeni. Burada yaptırdığımız cilt bakımını, özenini başka bir yerde bulamayabilirsiniz.

Kendilerine uzun yıllar başarılar ve mutluluklar diliyorum.

Göksun DEMİREL 05,07,2012

Göksun DEMİREL 05.07.2012

Müşteri Görüşleri - Göksun DEMİRELİş için geldiğim Antalya da şans eseri internetten bulduğum Auraform, benim için Antalya nın en güzel köşelerinden biri,zevkli bir kaçamak. Şeyda Hanım ın özeni, Aynur Hanın ın güleryüzü , buraya tekrar gelmemizin nedeni. Burada yaptırdığımız cilt bakımını, özenini başka bir yerde bulamayabilirsiniz. Kendilerine uzun yıllar başarılar ve mutluluklar diliyorum.

Göksun DEMİREL 05.07.2012

Pınar ÖZDEMİR 08/06/2012

Pınar ÖzdemirMerhaba:

Birgün kızım dolmuşta "Anne, bıyıkların çıkmış, tıpkı babam gibi olmuşsun" dedi. Ne kadar utandım kelimelerle bunu anlatamam. İşte o gün irkildim ve bir karar verdim. Bu bıyıklardan kurtulmalıydım. İnternetten araştırmalar yaptım. Şeyda Hanım ile tanışmam böyle başladı. Utana çekine gittiğim Auraform"dan şimdi inanılmaz bir öz güvenle çıktım. Şimdi bir iki tane kaldı, bitmek üzere. Cildimdeki gri görünüm yerini ten rengi aldı. Daha düz, daha parlak. Benim gibi sorunları olan hemcinslerime şiddetle tavsiye ediyorum. Yaptığı işde beceri ve tecrübesiyle emin ellerde olacaksınız.

Şeyda Hanımhem bıyık denen şeylerden kurtardığınız için hem de inanılmaz güzel dostluğunuz içinçok teşekkür ederim. İyi ki tanımışım...... Sevgilerle

Pınar ÖZDEMİR 08/06/2012

Makbule BASKIN 22/05/2012

Auroform Müşteri GörüşleriSevgili Auraform Çalışanları:

Leke tedavisi için buraya ilk geldiğimde çok umutsuzdum. Daha 2, 3 seansdan sonra Şeyda Hanım”a daha çok güvenmeye başladım. 9. Seansdan sonra çok mutlu oldum. Eğer Van”a gitmemiş olsaydım devam edecektim. Fakat kimyasal peeling ve leke tedavisi esnasında lekelerin gittiğini kendi gözümle gözlemledim. Çok hoşuma gitti. Bu seanslarınaynısından kızımda geçti. Atrofik yaraları ve lekeleri gitti. Güler yüzlü Aynur hanım”a ve Şeyda hanım”a haklarını ödeyemeyeceğimi düşünüyorum. Van”a gelince sizleri mutlaka beklerim. Orada da sizin bir eviniz var. Antalya”da yaşayanlar çok şanslı çünkü Şeyda hanım var. Kıymetini bilin.

22,05,2012

MAKBULE BASKIN

Yasemin TASKIN 07.03.2012

Slm arkadaşlar ben tamamen tesadüf üzere nette gezinirken sivilcelerim ve artık benim psikolojimi yerle bir eden lekelerim için bi çözüm ararken Auraform sitesine rastladım.

Aylarca çok zararlı ilaçlar kullandım sokaga çıkma isteğim tamamen gitmişti ve ben güzellik uzmanlığı okuyor ve staj görüyordum ta ki o Auraform sitesine rastlayana kadar aynaya bakmak benim için bi işkenceydi ve insanlar mesleğimde önce tabi hakları olarak benim yüzüme bakıyorlardı. O gün Şeyda hanım la telefonla görüştüm ve çok samimi sıcak bir şekilde sadece çay içip sizi görmek istiyorum dedi.İşte o gün benim hayatımın değiştiği gündü. Şeyda hanım ı ve yardımcısı Aynur Hanım çok şeker insanlar. Beni yıllardır tanıyormuş gibi karşıladıla.r İlk görüşmeden 3 gün sonra derinlemesine bir cilt bakımı yaptı. şeyda hanım. Cildimle 4 saat uğraştı inanın ne kızarıklık vardı nede cildimle ugraşılmış gibiydi. Kullandığı ürünler son derece mükemmel hiç bir masraftan kaçınmadan işinin ehli birinin elindeydim. Cildimi temizledi ve 1 hafta sonra kimyasal peelinge başladık. Sonuç 1 haftada bile mükemmeldi. Şimdi 2. seans yaptı ve şimdiden bana göre %60 düzeldi. Bana bu bile yeterdi ama Şeyda hanımla sonuç biliyorum ki muhteşem olacak..İnsanlar yüzümün çok güzel oldugunu söylüyorlar. Bence harikaaaaaaaaaaaaaa. Zaman kaybetmeyin. Sanırım sizde paranızı sokaga atacak kadar zengin değilsiniz. Auraform benim gibi olan arkadaşlarım için gerçek çözümmm. SENİ SEVİYORUM ŞEYDA ABLA. SAĞOL ÇOK SAĞOL. SEN SONUNA KADAR ALDIĞIN PARAYI HAK EDİYORSUN. TABİ AYNUR HANIM IDA UNUTMUYORUM. EMEKLERİ İÇİN ONA DA TEŞEKKÜRLER :

YASEMIN TASKIN 07.03.2012

Havva SARI 09/06/2011

Havva SARIBenim Auraform ile tanışmam internet aracılığı ile oldu.

Koltuk altı ve çenemde bulunan tüylerden kurtulmak istiyordum. Bazı arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine 2 arkadaş Antalya’da bulunan büyük ve lüks bir güzellik salonunda lazerle epilasyona başladık. Bir yılın sonunda tüylerde azalma olmasına rağmen tam bir sonuç alamadık. Özellikle çene bölgemde hiç fayda sağlamadı. Bunun üzerine iğneli epilasyona başlamaya karar verdik. Birkaç merkez denedik ama ağrısına katlanılacak gibi değildi. Tüylerden kurtulmak istiyorduk. İnternetten bakarken Auraform’u bulduk. Randevu alıp başladık. Korkarak başladığım epilasyonda ağrı hissetmeden seansı bitirdim. Çok sevindim. Şeyda Hanım bize daha randevu vermeden önce epilasyon ve tüylerin evreleri, seanslar hakkında aydınlatıcı açıklamalarda bulundu. Bilmediğimiz birçok şeyi öğrendik. Şu an seanslarım devam ediyor. Özellikle sorun ettiğim çene tüylerimde azalma ve incelmeler var. Eskisi gibi kalın ve sert tüylerim yok ve beni rahatsız etmiyor.

Şimdiye kadar birçok merkez gördüm. Ama Auraform’da gördüğüm ilgi ve sıcaklığı hiçbir yerde bulamadım. Karşılıklı iletişime çok önem veren birisi olarak burada çok mutluyum. Sohbet ederken seans bitiyor.Evim gibi oldu orası. Şeyda Hanım ve Aynur Hanım’a bu güzel ilgilerinden dolayı çok teşekkürler. Sevgi ve saygılarımla.

Havva SARI 08.06,2011


NESLİHAN ERDOĞAN - 07/11/2009

NESLİHAN HANIMSevgili Şeyda Hanım’cığım:

Verdiğiniz bütün emeklere karşı öncelikle teşekkür etmek istedim.Size karşı o kadar minnettarım ki bu minnettarlığımı Türkiye de değil bütün dünya ya duyurmak isterim.Her şeyden önce sizinle tanışmak benim için büyük bir şans. Her yönünüzle gerek kişiliğiniz gerekse meslekte ki başarılarınız ile çok önemli birisisiniz.Benim sorunum aşağı yukarı bir 25 yıllık sorundu. Tam 25 yıldır yüzümdeki kıllarla mücadele ediyordum. Bu dert çekilmez bir durum almıştı. Ta ki sizi tanıyana dek. Sizi 1,5 yıl önce tanıdım.Sizi tanıdığım ve tanıştırıldığım için size ve tanıştırana binlerce kere teşekkür ederim.Artık çok mutlu ve huzurluyum. Neredeyse tamamen bu kıllardan kurtuldum. Halen tedavim devam ediyor. Artık yok denecek kadar az kaldı.Bütün herkese sizin yapmış olduğunuz çok tecrübeli epilasyonu tavsiye ederim. Kesinlikle hiçbir şekilde iz bırakmıyor. Çok bilinçli bir şekilde kıllardan kurtuluyorsunuz. Binlerce kere teşekkür ederim Şeyda Hanım’cığım. Allah ne muradınız varsa versin.Hayatınız boyunca sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Hoşçakalın.
07/11/2009 NESLİHAN ERDOĞAN

HÜLYA DEMİRER 09/07/2009

hülya1Sevgili Şeyda Hanım,
Size ve Auraform Güzellik Merkezi ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Çok rahatsız olduğum çene tüylerimden sayenizde kurtuldum. Artık başımı sağa sola çevirmeden insanların yüzüne bakabiliyorum. Kendime olan güvenim arttı.Sizin sayenizde Şeyda Hanım.

İyi ki varsınız. Sevgiler....
09/07/2009 HÜLYA DEMİRER

FESLA SAKİN 13/06/2009

fesla1AURAFORM Skjönnhets slalong.
En av de beste skjönnhets klinikken jeg noen gong har vert paa!
Jeg er fantastisk fornöyd med resultatene. Og det faar meg fra Norge komme hıt for a faa et bedre og god fornöyelse og med godt samvittighet.
Jeg kommer igjen!
Varme Hilsen, fra NORGE.

13/06/2009 FESLA SAKİN

REYHAN KONUŞKAN 22/12/2008

reyhanBen Reyhan Konuşkan,
2-3 aydan beri sizlerle beraberim. Bu süre zarfında karboksiterapy tedavisi gördüm. Tedavi diyorum çünkü bacaklarımdaki selülitler tam bir felaketti. Karboksiterapy tedavisinden sonra hem selülitlerimden kurtuldum hem de kilo kaybımı sağladınız.
İş yerinde çalışan personel de çok önemlidir. Çalışkan, işlerinde son derece titiz elemanlarla çalışıyorsunuz.
Güzel görünüp, kendime yeniden güvenmemi sağladığınız için teşekkür ederim.

22/12/2008 REYHAN KONUŞKAN

SÜMEYRA AKSAKAL 07/07/2008

sümeyraBen Sümeyra Aksakal,
Yaklaşık 8 aydır Auraform Güzellik Merkezi ‘ne geliyorum. Koltuk altı epilasyon yaptırıyorum ve tedavi günlerini kaçırmama rağmen bu sıkıntıdan tamamen kurtuldum. Şimdi de yüz bölgesi epilasyona geliyorum. Çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.
Her şey için çok teşekkür ederim. Sizleri çok seviyorum. Sevgilerimle.

07/07/2008 SÜMEYRA AKSAKAL

EMİNE KAÇAR 19/10/2007

Emineİnternet üzerinden, kimyasal peelingi araştırırken Google arama motoruna ‘Antalya kimyasal peeling ‘ yazdım ve karşıma X merkezi ve Auraform Güzellik Merkezi'nin web sayfaları açıldı.
2 merkezinde telefon numaralarını aldımve 2 merkezden de 2 saat ara ile randevu aldım. Sonra ilk randevumu aldığım yer olan Auraform Güzellik Merkezine geldim. Daha sonra randevu aldığım X güzellik merkezine gidemedim ve randevumu iptal etmek zorunda kaldım. Çünkü Auraform Güzellik Merkezi'ne geldikten sonra kafamdaki soru işaretleri kaybolmuştu ve X merkezine gerek kalmadı.

19/10/2007 EMİNE KAÇAR.

OKTAY TUTUCU 30/06/2007

belge7Merhaba Auraform'un değerli çalışanları,
Herşeyden önce güleryüzünüz ve sıcak yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederim.
Yıllardır yaşadığım leke sorunumu çözmek için en uygun yerin Auraform Güzellik Merkezi olduğunu düşündüğüm için 15 seans boyunca hiç eksiksiz, tedaviye devam eden düzenli bir hastanız olarak, benim aynalarla dost olmamı ve yüzümde eskisinden daha farklı bir gülümseme olmasını sağladığınız için ve yüzümdeki lekelerden kurtulmama yardımcı olduğunuz için sizlere sonsuz teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim.

30/06/2007 OKTAY TUTUCU

Oğuzhan BEY 02,05,2017

OğuzhanMerhabalar arkadaşlar , sizlere belki faydam olur diye yazıyorum.Hepimizin fiziksel sorunsalları var , biliyorum herkesin ki kendine göre büyük problemler ama benim ki gerçekten hayatımı çok zorlayan düzeydeydi. Konumuz suratımın neredeyse yarısını ilhak edip egemenliğini ilan etmiş kaşlarım. Evet burada cinsiyetimi öğrendiniz, erkeğim.:)

Arkadaşlar yakın zamana kadar kaşlarım umurumda değildi çünkü aynaya bakmıyormuşum. Bu zamana kadar göz zevkinizi bozduğum için özür dilerim. Eski fotoğraflarımdaki çocuğu gördükçe yani ekmek veresim gelmiyor. Neyse konumuza gelirsek ben bi gün aşık oldum ve kız o kadar güzel ki anlatamam. Benim için dünyanın en güzel kızı, işte o zaman aynaya bakmaya başladım ve suratımın ortasındaki balta girmemiş tüy yığınına müdahale etmeye karar verdim. O kadar şanslıyım ki ne yapıcam diye düşünürken Şeyda ablayı buldum. Gerçekten işinde bir numara. Ondan başkasına dokundurtmadım bugüne kadar. Epilasyon tarihlerimi hayatıma göre değil, hayatımı epilasyon tarihlerime göre düzenlemeye başladım. (Bu arada yukarda bahsettiğim güzel kızla sevgili oldum J) Ayrıca bana rahatsızlık vermesini geçtim insanların beğendiği kaşlarım oldu, kızlar nereye gittiğimi sormaya başladı. Ve bunu bir anda yapmadık, insanlar ertesi gün okula gittiğimde dönüp bana bakmadılar. Yavaş yavaş ve benim istediğim şekilde yaptık. Ben her ne kadar işi abartmak istesem de Şeyda ablanın deyimiyle feminen bir görüntü olmasına izin vermedik. Şu anı soruyorsanız epilasyonu bitirdik arkadaşlar, ben arada gidip Şeyda ablanın kahvesini içiyorum. Ona sarılıyorum kocaman ve çok teşekkür ediyorum. Befora-after halimi merak ediyorsanız Şeyda abla size gösterir, bu yazdıklarımın da boşuna olmadığını görmüş olursunuz. Ya bırakın dalga geçmeyi ben kaş kelimesini kullanmaktan korkardım şimdiyse benim için çok normal. Eminim benim gibi sorun yaşayanlarınız var, erkek adam kaş mı aldırır denenleriniz var. Fazlaysa aldırılıyor işte bundan doğal bir şey yok.

Son olarak Şeyda abla seni iyi ki tanımışım. Bu yazdıklarımda çok samimiyim, benim için hayattaki en özel birkaç insandan birisin. Bugün olduğum insansam senin bana katkın çok fazla. Emeklerin için çok ama çok teşekkür ederim canım Şeyda ablam. Umarım ben de bir gün senin hayatını güzelleştirecek işler yaparım. Bu arada Aynur abla seni de unutmadım. İkinizi de çok öpüyorummmm.

Kalitenin adresi Auraform Doktorunuz Oğuzhan 02, 05, 2017


VECİHE AKÇA 22/06/2006

veciheYaptığım araştırma sonucunda, Karboksiterapy ve pasif jimnastik uygulamasının, en uygun fiyata Auraform Güzellik Merkezinde yapıldığını gördüm.

22/06/2006 VECİHE AKÇA