Prıorı,

Daily Defense SPF 30 model1daha( 75 ml ) - Her cilt tipi için güneş koruyucu

İçerik:% 1 Laktik Bileşik + % 1 Çok Fonksiyonlu Antioksidan Vitaminler Dizini,UVA ve UVB koruyucuları; % 7.5 Octinoxate, % 5.0 Oxybenzone, % 5.0 Octisalate pH 3.8

Erken cilt yaşlDaily-Defense-SPF-30anmasına sebep olan güneşin zararlı ışınlarına karşı geniş spektrumlu UVA ve UVB koruması sağlar. Tüm anti-aging cilt bakımlarının vazgeçilmez bir parçasıdır.

Kullanım Şekli:Güneşe çıkmadan 15 dakika önce uygulanır. Yüzme, terleme sonrası ürünün tekrar uygulanması tavsiye edilir. 6 aylıktan itibaren çocuklarda da kullanımı güvenlidir.

PRIORI

Joe( Joseph A Lewis II ) ile hiç tanışmadıysanız bile; belkide onunla bir şekilde ilintilisinizdir. Çantanıza veya banyonuzdaki kozmetik dolabına bir bakarsanız, içerisinde AHA ( Alpha – hidroksi asit ), Idebenone veya CoffeeBerry olan bir ürün bulursanız bilin ki sizi geleceğe doğru en iyi ciltle taşımak için güvenilir ürünlere sahipsiniz. Joe Lewis, günümüze dek cilt bakım sektöründe en yenilikçi içerikleri keşfeden ve piyasaya sunan kişidir; MD FORMULATIONS, MD FORTE, PREVAGE ve daha çokları gibi. Dolayısı ile o sadece bir kimya uzmanı değil, kozmesötik sektörünün duayenlerindendir.

Anti-Aging Otoritesi

Joe Lewis ile iş ortağı Joseph Di Nardo’nun kozmetik formül yaratma esası ve oluşturduğu iş modeli çok başarılı bir sistemdir. Çünkü ikisi de yıllarını bilimsel araştırmalara adamış ve teknolojileri sunmuşlardır. Bu üstün teknolojiler hem medikal olarak hem farmasötik olarak kabul görmüş ve dünyanın en büyük dermatoloji kongrelerinde sunulmuş, dünyaca bilinirliği olan medikal dergilerde makaleler yayınlanmıştır.

GUINOT

CİLT BAKIMININ RUHU...

Guinot markası, 35 yıl önce doğup, bu süre içinde uluslararası kozmetik markalarının içinden sıyrılarak güzellik enstitülerinin lider markası konumuna yerleşmiştir. Bu başarısını ödün vermeden sürdürdüğü sofistike felsefesine borçludur.

Guinot, standartlarına uygun yetiştirilen profesyonel uzmanları sayesinde müşterilerinin isteklerini kaydedip, sürekli bilimsel deney ve araştırmalara dayanarak yenilenen bir marka olarak kendini 21. yüzyıla lider olarak taşımıştır.

50'yi aşkın ülkede 10.000'den fazla seçkin salonda kullanımı ve hizmetlerini yalnızca bu salonlarda yapması, GUINOT'un haklı başarısını göstermektedir.

Geniş ürün yelpazesiyle, şık ambalajları, sunduğu alternatifli cilt temizliği serileriyle, kişiyi hem psikolojik hem de fiziksel olarak rahatlatan kabin bakımları ve uzman tavsiyeleri ile Guinot daima bir numara olacaktır. Eşsiz Guinot yüz bakımlarını tamamlamak üzere Aromatik Vücut ve TechniSpa gibi holistik ve cihaza dayalı bakımlar da geliştirilmiştir.

guinot_prodA
FemFermete