Epilasyon

(EPİLASYON UZMANIMIZ TARAFINDAN, %100 ACISIZ,KESİN SONUÇLU İĞNELİ EPİLASYON YAPILIR.)

Flaş sistem, iğneli bölüm, acısız, izsiz epilasyon işlemini gerçekleştirir.1.9 MHz'lik sinyalleri 1/100 sn.'ye varan aralıklarla kıl köküne iletir. Bu sistem acıyı 1/50 oranında hissetmenizi sağlar. Kabuk ve iz olmaz. Flaş sistem epilasyon, insan beyni acıyı algılamadan yakma işlemini gerçekleştirir. 1-2-3 beat vuruş ayarıyla kılın sertliğine göre ayar yapılabilir. Epilasyondan 30-45 dakika önce sürülen uyuşturucu krem duyarlılığı hafifletir.Hiçbir yan etkisi yoktur. Doktor kontrolünde, epilasyon uzmanımız tarafından uygulanmaktadır.

İĞNELİ EPİLASYONDAN SÖZ ETTİĞİMİZ ZAMAN, AMATÖR ÇÖZÜMLERDEN UZAKLAŞIYOR VE ÇOK YÖNLÜ BİR UZMANLIK ALANINA GİRMİŞ OLUYORUZ.

İğneli Epilasyonun Amacı:

İğneli epilasyonda amaç, istenmeyen bölgede kılın yeniden oluşmasını durdurmak yani kılı köküyle birlikte yok etmektir. Geçici yöntemler kişiler tarafından kolayca uygulanabilse de iğneli epilasyon, bilgi, deneyim ve teknik donanım gerektirir. Estetik merkezlerinin epilasyonda ki ayırt edici misyonu da bu aşamada devreye girer. Hatta Foto ve Lazer epilasyon teknolojilerinin performansı hala, 1,5 asır boyunca denenmiş ve sanayisiyle, eğitimiyle kozmetik ekonomisinde kök salmış bir teknolojinin yani iğneli epilasyonun sonuçları referans alınarak ölçülmektedir.

İğneli Epilasyon Uzmanlık Ve Eğitimde Devamlılık Gerektirir.

İğneli epilasyon basit bir işlem olarak görülse de epilasyon yapan estetisyenin, tüylerin karakterini, anatomisini ve fizyolojisini ayrıca kullandığı tekniği çok iyi bilmesi ve hastaya da açıklaması gerekir. Tıbbi bilgi eksikliği, kişinin yanlış yönlendirilmesi ve yanlış uygulamalar ne yazık ki pek çok soruna ve düş kırıklığına yol açmaktadır.

Merkezimizde İğneli Epilasyon Uygulaması:

İğneli epilasyon yaptırmak isteyen bir kişi merkezimize başvurduğu zaman, kendisine bir dosya açılır. Sağlık durumu ve bünyesinin özellikleri ayrıntılı olarak belirlenir. Kıllanma nedenleri araştırılır. Kıllar hakkında tıbbi bilgiler kendisine aktarılır. Bazı özel durumlarda epilasyon yapılmaz veya ertelenir. Hormonal bir sorun varsa, epilasyondan önce hastalığın tedavi edilmesi gerektiği ifade edilir. Ayrıca merkezimizde her epilasyon müşterisine ayrı ve steril iğneler kullanılmaktadır. Ve kişinin ağrı duyarlılığına göre cihazımız ayarlanabilmektedir. Gerekirse anastezik krem uygulanmaktadır.

İğneli Epilasyon Yapılmaması Gereken Özel Durumlar:

  • Kalbinde pil olan kişilere epilasyon yapılmaz.
  • Göz kapağına epilasyon uygulanmaz.
  • Bağışıklık sisteminde sorun olan kişilere,
  • Ağır şeker hastası olan kişilere epilasyon yapılmaz.
  • Siğil ve benlerde ki kıllar epilasyon ile alınmaz.
  • Ateşli bir hastalık geçiriyorsa epilasyon ertelenir.
  • Aktif akneli bölgelere epilasyon uygulanmaz.
  • Dudakta uçuk olduğunda bıyık epilasyonu yapılmaz.

Yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın. Geçici epilasyon yöntemleri ile kıllarınızdan kurtulmak mümkün olmadığına göre ve kıllarınızın büyük bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, merkezimizde, sorunsuz ve kesin sonuç alabileceğiniz, EPİLASYON UZMANIMIZ tarafından iğneli epilasyon uygulamasından yararlanabilirsiniz.

öncesi sonrası

epilasyon öncesi epilasyon sonrası

Tedaviden Önce Tedaviden sonra


11182009327PM


11882009359PM

086